W miesiącu listopadzie Rada Gminy Kampinos podjęła uchwałę w zakresie utworzenia Klubu Senior + na terenie naszej gminy. Klub jest jednostką organizacyjną pomocy społecznej i działa w strukturze Ośrodka Pomocy Społecznej. Swoją działalność rozpocznie w styczniu 2022 roku. Siedziba Klubu to budynek rekreacyjno – sportowy w Kampinosie A, 30A . Klub to  miejsce spotkań osób 60+ już nieaktywnych zawodowo, chcących pozostać w aktywności i w atrakcyjny sposób zagospodarować swój wolny czas.

Wójt Gminy Kampinos – inicjator powstania Klubu i Ośrodek Pomocy Społecznej –organizator działalności Klubu, serdecznie zapraszają osoby 60 + zainteresowane różnymi formami integracji, utrzymaniem dobrej kondycji psychicznej i fizycznej, które chcą wyjść z domu i spędzić czas w przyjaznym i atrakcyjnym miejscu, do uczestnictwa w zajęciach.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie deklaracji i zaakceptowanie regulaminu działalności Klubu. Zapisy już od 15 grudnia 2021 roku, w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Kampinosie, ul. Szkolna 2a. Natomiast „Karta deklaracji uczestnictwa”  i regulamin będą dostępne na stronach Urzędu Gminy i Ośrodka Pomocy Społecznej od 15 grudnia 2021r.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Ośrodku Pomocy Społecznej i pod numerem telefonu 22 725 00 05 wew, 12 i 14.Na bieżąco będziemy informować na stronach Urzędu Gminy i Ośrodka Pomocy Społecznej o kolejnych działaniach.

Dokumenty do zapoznania się i pobrania:

Regulamin Klubu Senior +

DEKLARACJA UCZESTNICTWA W ZJĘCIACH KLUBU

OŚWIADCZENIE O ZAPOZNANIU SIĘ Z REGULAMINEM KLUBU

ZEZWOLENIE NA ROZPOWSZECHNIANIE WIZERUNKU

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 

 

Klub „Senior+” w Gminie Kampinos

You May Also Like