Święto Seniorów w Kampinosie

W sobotę 18 listopada Seniorzy z Gminy Kampinos świętowali „Dzień Seniora”.

Jest to cykliczne, coroczne spotkanie, które stanowi już wieloletnią tradycję.

 

Dzień Seniora to szczególne święto - ludzi starszych - którym należy się szacunek i uznanie za bezinteresowną miłość i mądrość, jakimi obdarowują młodsze pokolenia. Tradycja święta seniorów ma bardzo długą tradycję w naszej gminie, bo sięga lat osiemdziesiątych.

Tegoroczna uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. w Kościele Parafialnym w Kampinosie. Dalsza część spotkania odbyła się we Dworze pod Kasztanowcami w Wiejcy, gdzie uczniowie kl. III przygotowali piękne przedstawienie artystyczne, pod patronatem Pani Katarzyny Barciak i Pana Krzysztofa Kolatora.

W tym szczególnym dniu, życzenia długich lat życia w dobrym zdrowiu, w gronie najbliższych, pogody ducha, satysfakcji oraz spełnienia wszystkich marzeń płynęły do seniorów od wszystkich zaproszonych gości.

Po występach młodych artystów, salę wypełniły największe przeboje biesiady polskiej.

Impreza przebiegała w bardzo miłej, serdecznej i sympatycznej atmosferze. Seniorzy tańczyli, śpiewali piosenki i bawili się do późnych godzin popołudniowych.

Dzień Seniora” odbywa się zawsze przy zaangażowaniu wielu osób, w tym sponsorów: Państwu Annie i Szczepanowi Orzechowskim, Państwu Annie i Adamowi Komorowskim, Panu Andrzejowi Dudkowi, Państwu Annie i Adamowi Kenigowi oraz firmie Ferniko Sp. z o.o., dlatego organizatorzy – serdecznie dziękują za pamięć, wsparcie i szlachetne serce. Wspólnie spędzone chwile zostały uwiecznione na pamiątkowych fotografiach.

 

 

Beata Rutkowska

                                                                                                            Kierownik OPS w Kampinosie

Typ artyukuły: